Producent opakowań kartonowych Super Form

Producent opakowań kartonowych

Opakowania klapowe

 

Opakowania klapowe to podstawowy rodzaj opakowań kartonowych, używany przez klientów niemal każdej branży. Kartony klapowe służą do jednostkowego pakowania artykułów oraz jako kartony zbiorcze. Jako że opakowania klapowe nie wymagają dodatkowych nakładów na wykrojnik są najtańszym produktem dla naszych klientów. Zazwyczaj wykrawane są z jednego arkusza tektury. Opakowania dostarczane są na płasko, dzięki czemu zajmują mało miejsca. Karton klapowy dostępny jest w różnych rozmiarach.

Jako producent kartonów w naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • Opakowania kartonowe z tektury 3, 5 i 7 warstwowej
 • Opakowania szare, jednostronnie bielone oraz dwustronnie bielone
 • Opakowania klejone i zszywane
 • Opakowania kartonowe z nadrukiem lub bez

Opakowania kartonowe producent super-form.pl – zapraszamy do współpracy!

 

Fasonowe Kartony

 

Kartony fasonowe mogą mieć dowolny kształt dopasowany do potrzeb klienta. Kartony fasonowe Doskonale zabezpieczają produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Ich wzmocniona konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się do wysyłki produktów oraz jednostkowego zabezpieczenie Państwa artykułów.

Oferta na kartony fasonowe:

 • karton tektury 3, 5 i 7 warstwowej.
 • karton fasonowy szary, jednostronnie bielone oraz dwustronnie bielone
 • karton fasonowy z nadrukiem lub bez
 • karton fasonowy klejony lub składany bez użycia kleju

W naszej firmie oferujemy opakowania kartonowe najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa potrzeb. Zapewniamy pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

Opakowania wielkoformatowe

 

Ustawność naszych maszyn pozwala na produkcję opakowań o dowolnych wymiarach według potrzeb klienta. Pudełka kartonowe – wielkoformatowe z tektury falistej znajdują zastosowanie w branży meblarskiej, RTV, AGD, motoryzacyjnej i wielu innych gdzie rozmiary pudełek wykraczają poza normę. Nie boimy się wyzwań, zapraszamy do kontaktu.

  • Oferujemy opakowania wielkoformatowe:

 

 • opakowania z tektury 3, 5 i 7 warstwowej
 • opakowania kartonowe szare, jednostronnie bielone oraz dwustronnie bielone
 • opakowania tekturowe z nadrukiem lub bez
 • kartonowe pudełka klejone lub zszyte

Opakowania niestandardowe

 

W naszej ofercie znajdują się również opakowania niestandardowe. Jako producent opakowań kartonowych wykonujemy kartono-palety, kartony z plastikowymi uchwytami, tuby i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań do Państwa firmy.

Opakowania kartonowe z nadrukiem

 

Oferujemy opakowania kartonowe z nadrukiem metodą fleksograficzną i poligraficzną. Rodzaj nadruku zależy od ilości zamówionych opakowań kartonowych. Pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa potrzeb.

Wyposażenie opakowań kartonowych

Produkcja opakowań – Oferujemy wszelkiego rodzaju wyposażenie opakowań takie jak: przekładki kartonowe, narożniki, kratownice, obwoluty, uchwyty plastikowe, wkłady z pianki, kartony do przeprowadzki.

Posiadamy również na sprzedaż: folia stretch, folia bąbelkowa, taśmy pakowe, stretch folia.

Zamówienia prosimy składać telefonicznie lub przez email biuro@super-form.pl. Nie jest na naszej stronie dostępy sklep internetowy.

Prototypy opakowań kartonowych

 

Istnieje możliwość wykonania prototypu opakowania według życzenia klienta. Jako producent opakowań oferujemy dedykowane rozwiązania dla Państwa firmy.

Dostępne rodzaje tektury

Tektura standardowa

Oferujemy opakowania kartonowe z tektury 3 warstwowej (fala E, B, C), 5 warstwowej (fala EB, BC), 7 warstwowej (fala AAC, BCA). Tektura szara, jednostronnie bielona, dwustronnie bielona)

Tektura niestandardowa

Oferujemy również niestandardowe rodzaje tektury – karbowane, kolorowe, przekładki z tektury litej i inne.

Katalog FEFCO

Zapraszamy do zapoznania się z międzynarodowym katalogiem opakowań FEFCO.

Najczęściej zadawane pytania

Spośród licznych zapytań, jakie spływają do nas od klientów, wybraliśmy te najczęściej powielające się. O co pytacie? Najczęściej zadawane pytania, odpowiedzi znajdziecie Państwo obok. Należy kliknąć w pytanie, następnie rozwinie się opis ze szczegółową odpowiedzią.

 

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Przeważnie okres realizacji zamówienia dla nowych zamówień to 14 dni roboczych.

Jaka jest cena opakowania kartonowego?

Cena zależy od rodzaju tektury, ilości zamawianych opakowań oraz odległości na jaką trzeba dostarczyć towar.

Ile kosztują kartonowe opakowania fasonowe?

Koszt wykonania opakowania fasonowego zależy od rozmiaru wykrojnika, rodzaj tektury z jakiej ma być wykonane opakowanie oraz ilości zmówionych kartonów.

Jakie są warunki płatności za opakowania z kartonu?

Dla pierwszych dwóch dostaw płatne gotówką przy odbiorze lub płatne z góry. Przy następnych dostawach możliwość udzielenia terminu do 30 dni płatności.

Produkcja opakowań kartonowych – baza wiedzy

Czy produkcja opakowań jest ekologiczna?

Zależnie od rodzaju gramatury, tektura zawiera określony procentowy skład tektury z recyklingu. Tektura jest przede wszystkim biodegradowalna, czyli rozkłada się sama. Papier jest wykorzystywany wielokrotnie, papier makulaturowy jest najczęściej używanym typem papieru...

Ile kosztuje opakowanie kartonowe?

Opakowanie kartonowane są wyceniane indywidualnie, pod zlecenie klienta. Cena zależy od wymiaru i rodzaju kartonu oraz gramatury Jako doświadczony producent opakowań kartonowych Chętnie pomożemy w doborze najkorzystniejszych rozwiązań dla Państwa firmy. Cena opakowań...

Jak produkowane są opakowania typu display?

Typ opakowania wykrojnikowego. Do przygotowana opakowania typu display potrzebny jest wykrojnik, który wykrawa kształt pożądanego opakowania, wcześniej odpowiednio zaprojektowany. Super-Form producent opakowań kartonowych Proces odbywa się na specjalnym wykrojniku,...